top of page
Пошук

Спільні зусилля для підтримки військових


В рамках спільних завдань, визначених Координаційним штабом ГУ ДПС у Харківській області, спільна робота призначена на надання підтримки тим, хто стоїть на передніх лініях захисту нашої країни. Громадська рада при ГУ ДПС у Харківській області разом з Благодійним Фондом "Джерело Відродження" (CFSR) докладають зусиль для підтримки військових.


Спільна робота не обмежується лише географічними межами. Важливим компонентом цього партнерства є підтримка з боку уповноваженої представниці CFSR Софії Жук у штаті Мічиган, США. Вона активно організовує підтримку для захисників та цивільного населення з перших днів війни.


Виявивши щиру подяку особовому складу Військової частини 3017 Національної гвардії України, 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбачана "Спартан", CFSR та Громадська рада при ГУ ДПС у Харківській області підкреслили їхню мужність, перемоги та важливість їхньої ролі в забезпеченні стабільного тила. Подяка за їхню невтомну працю та жертовність має велике значення для моральної підтримки наших героїв.


Захисники та Захисниці нашої країни долають величезні випробування та ризики, і підтримка з боку громадських організацій є неоціненно важливою.


bottom of page