top of page
Пошук

Спільна робота на шляху до успіху: вдячність за менторську програму IOM Ukraine

Завдяки невтомній підтримці та ініціативі Міжнародної Організації з Міграції (IOM) в Україні, наша команда Команда Благодійного фонду «Джерело Відродження» (CFSR) відчула справжню підтримку та впевненість у своїх можливостях.

Серія зустрічей, організованих в рамках менторської програми, стала надзвичайно корисною для нашої організації, допомагаючи нам поглибити розуміння важливих аспектів роботи та відкривши нові перспективи розвитку.

Наша вдячність не має меж для фахівців, які долучилися до цього заходу. Оксана Корчак, Ірина Венгловська, Юлія Фартушна та Світлана Насирова не лише поділилися своїм досвідом та знаннями, але й збагатили нас новими ідеями та підходами. Їхні виступи були не лише плідними, але й надихаючими, заохочуючи нас долучатися до нових ініціатив та проєктів.


Фінальна зустріч у Києві виявилася особливо цінною для нашої команди. Вона дала змогу закріпити отримані знання та навички, а також визначити ключові напрямки розвитку нашої організації. Такий обмін досвідом та ефективний нетворкінг серед організаційних партнерів IOM став невід'ємною частиною нашого професійного зростання.

Ми вдячні за можливість брати участь у цій програмі та віримо, що спільна праця та обмін досвідом допоможуть нам досягти нових висот у нашій місії підтримки та розвитку громад.Comments


bottom of page