top of page
Пошук

Співпраця та розвиток: CFSR «Разом заради підтримки» з Фондом Східна Європа


Благодійний Фонд "Джерело Відродження" CFSR з радістю повідомляє про нашу участь у програмі «Разом заради підтримки», яку організував Фондом Східна Європа за фінансування Гуманітарного фонду для України Гуманітарного фонду для України Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine. Ця співпраця з місцевими неурядовими організаціями стала відмінною можливістю для здобуття нових знань, налагодження контактів та обміну досвідом.


Команда Фонду Східна Європа провела низку практичних тренінгів, що стали корисними для нашої подальшої роботи в межах програми. Особливо цінним для нас був день, присвячений навчанню з підзвітності та захисту від сексуальної експлуатації та наруги у громадських організаціях та благодійних фондах.


На другий день ми отримали більше інформації про моніторинг, оцінювання та підзвітність у межах програми «Разом заради підтримки». Ми також мали змогу поставити запитання іншим фахівцям Фонду та обговорити питання управління грантами.


Цей захід надав нам можливість не лише плідно попрацювати, але й перевести подих та відволіктись від щоденних завдань.


Більше про зустріч ви можете дізнатись на сайті Фонд Східна Європа – https://cutt.ly/Ieu1rnEp.


Програма «Разом заради підтримки» реалізується завдяки фінансуванню Гуманітарного фонду для України Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine.

Comments


bottom of page