top of page
Пошук

СПІВПРАЦЯ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ЗОКРЕМА ЗАХИСТУ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ В УКРАЇНІ

21 липня 2021 року, актив CFSR Людмила Нечипоренко та Андрій Караченцев, під час робочої зустрічі у місті Київі, обговорили актуальні питання щодо подальшої співпраці в напрямку ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, з представниками БФ "Освіта в Україні від доктора Гош" та ГО " Міжнародний центр за свободу та права людини".

Під час діалогу були окреслені чіткі проблеми та шляхи вирішення, де Гош Прітвірадж та Джонсон Чако вчергове запевнили та довели важливість і актуальність питань щодо захисту законних прав та інтересів іноземних студентів та підтвердили домовленість про плідну співпрацю з подальшого обміну інформації для роботи по виконанню мети та статутних завдань наших організацій, згідно до вимог чинного законодавства.


Окремо обговорили шляхи з ефективної організації співпраці з органами державної влади, місцевого самоврядування, зокрема правоохоронними службами та міжнародними організаціями тощо, по налагодженню роботи з поставлених вище завдань.Opmerkingen

Opmerkingen zijn niet geladen
Het lijkt erop dat er een technisch probleem is opgetreden. Probeer nogmaals verbinding te maken of de pagina te vernieuwen.
bottom of page