top of page
Пошук

Сергій Жук долучився до робочої групи «Прозорість та підзвітність» Харківської ОВА

Харківська обласна військова адміністрація продовжує працювати над підвищенням прозорості та підзвітності діяльності органів влади. На черговому засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» було прийнято ряд важливих рішень, серед яких і долучення до групи директора Благодійного фонду «Джерело відродження» (CFSR) Сергія Жука.

«Сергій Жук від початку повномасштабного вторгнення допомагав жителям регіону і продовжує цю роботу нині, в тому числі має напрацювання в напрямку протидії корупції», - зазначив Євген Іванов, заступник начальника Харківської ОВА, який очолює робочу групу.
«У разі виявлення будь-яких порушень щодо проведення тендерних закупівель на місцях проводитимемо збори із представниками правоохоронних органів та фіксуватимемо це. Якщо представникам громадськості перешкоджають в отриманні інформації щодо проведених закупівель – це теж порушення, яке будуть розслідувати», - додала керівник апарату Харківської ОВА Вікторія Белявцева.

Робоча група «Прозорість та підзвітність» Харківської ОВА була створена у 2022 році. До її складу входять представники органів влади, громадських організацій та бізнесу. Група працює над підвищенням прозорості та підзвітності діяльності органів влади в Харківській області, зокрема, у сферах закупівель, місцевого самоврядування, бюджетного процесу та інших.

« Я вважаю, що прозорість та підзвітність є важливими принципами, які повинні лежати в основі діяльності будь-якої влади. Я готовий працювати з членами робочої групи над тим, щоб зробити систему управління в Харківській області більш прозорою та підзвітною». зазначив Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.

Новини – за посиланням
Comments


bottom of page