top of page
Пошук

Результати процедури тендерної закупівлі туристичних товарів

БО «БФ “Джерело Відродження”» у межах проєкту «Укриття Куп'янщини» провела відкритий тендер з пошуку постачальника туристичних товарів для формування та подальшої видачі сімейних комплектів непродовольчих товарів.


Головна мета проєкту – поліпшення умов перебування у бомбосховищах та підтримка безпеки мешканців Харківської області, а саме міста Куп’янськ, села Ківшарівка, смт Куп’янськ-Вузловий, Старостинського округу (село Пристін та село Осинове) Куп'янського району.


Раді оголосили результати:

Магазин «Мандрівник» (ФОП Замула Любов Іванівна) – переміг у категорії «Постачання туристичних товарів», а саме спальних мішків, ліхтарів-повербанків та карематів.


Переможець був обраний завдяки найкращій відповідності технічним вимогам, ціновій пропозиції та термінам поставки.


БО «БФ “Джерело Відродження”» щиро дякує усім виробникам та постачальникам за виявлений інтерес до нашого проєкту та тендерної закупівлі!

Проєкт «Укриття Куп'янщини», який реалізується в межах Програми «Разом ми – Шелтер», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України Управління ООН з координації гуманітарних справ / ОСНА Ukraine.


ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
留言


bottom of page