top of page
Пошук

Разом до перемоги

Члени команди Благодійної Організації «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR), що входять до складу Координаційного штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області разом з Tax service Team Kharkiv, завітали до захисників Харківщини.


Волонтери вчергове передали необхідні речі (не військового призначення) від партнерів, зокрема великого друга України пана Urmas Sõõrumaa - засновника US Invest, Forus Eesti, Rotermann, Президента Eesti Olümpiakomitee з Естонії за надані важливі речи та автотранспорт Mercedes-Benz Vito, друзів і партнерів, за харчові набори тривалого зберігання Nestlé від БФ Надії Вовк "Берегиня" та Жіночий рух "ЗА Майбутнє" й Владимира Шапрана. Юрія Висовеня та Любові Шерудило й Івана Осташевського з Львівщини.


"Завдяки активним спільним діям всього українського та переважної більшості міжнародного суспільства, сьогодні російській агресор відчуває, що сила де правда, де великий дух свободи та велика жага вільної Нації до світлого майбутнього!! Велика вдячність всім колегам за дружбу та співпрацю. Пишаюся нашою великою командою та дякую Богу, що в скрутні часи саме Ви поряд." - Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR), Член Координаційного штабу ГР при ГУ ДПС у Харківській області Сергій Жук.
bottom of page