top of page
Пошук

Підтримка захисників та українців: Харківський семінар для волонтерів та благодійних організацій

У Харківській області, 25 липня 2023 року, відбувся семінар для волонтерів та благодійних організацій з метою надання консультаційної підтримки тим, хто допомагає у період дії воєнного стану: як захисникам, так і простим українцям. Захід відбувся за ініціативи Благодійної організації «Координаційний гуманітарний центр», а на ньому була присутня Членкиня регіональної комісії та заступниця директора Благодійного фонду "Джерело Відродження" (CFSR)Катерина Мельникова.

Пропозиція про проведення цього семінару надійшла від представника БО «Координаційний гуманітарний центр» на Комунікаційну податкову платформу Головного управління ДПС у Харківській області. По результатам обговорення проблемних питань, які зараз актуальні для благодійників, було прийнято рішення про проведення семінару з метою надання допомоги волонтерам.

Спікерами на заході були експерти з Головного управління ДПС у Харківській області: Сергій Біланчук – начальник управління податкових сервісів, Зоя Цигульова – начальник управління економічного аналізу та Крістіна Проценко – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб - підприємців управління оподаткування фізичних осіб.

Під час заходу учасники, які включали фізичних та юридичних осіб, отримали роз’яснення щодо реєстрації та оподаткування благодійної діяльності. Після доповідей була надана можливість кожному поставити свої запитання спікерам. Були також розглянуті конкретні приклади застосування норм податкового законодавства. Податківці зазначили, що для отримання роз’яснень з питань оподаткування можна звертатися на телефонні «гарячі лінії» Головного управління ДПС у Харківській області.

Подібні ініціативи сприяють взаємодії між органами влади та громадськими організаціями для забезпечення ефективної підтримки тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах через воєнний стан. Наближаємо Перемогу разом! Об'єднані зусилля громадських організацій та волонтерів можуть допомогти розв'язувати нагальні питання і підтримати тих, хто потребує допомоги та захисту у цей складний час.

ДПС у Харківській області (Новини) https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=597114192588753&id=100068705316849
bottom of page