top of page
Пошук

Підтримка ВПО одне з найпершчергових завдань для CFSR та партнерів.

За всебічної підтримки міжнародних та вітчизняних партнерів, БФ" Джерело Відродження ", перш за все ставить перед собою завдання - підтимка внутрішньо переміщених осіб.

Мешканці регіонів, які дуже страждають від війни, вимушені покидати свої домівки та шукати прихистку, як у сусідніх селах та містечках, так і десь за кордоном.

Багато з них вимушені покидати свої вже зруйновані будинки, чи з зони бойових дій під активними обстрілами, не маючи при собі зовсім ні чого, навіть документів.


Такі родини потребують особливої уваги та опіки, як зі сторони Держави так і нашої. Така допомога є метою, надати людям всього необхідного для життєзабезпечення, хоча б в сучасних умовах, заявляють у CFSR.


"Дякуємо нашим партнерам - Міжнародній організації з міграції (МОМ)- IOM Ukraine та FUNDACJA IMO PECTORE, в особі Wioletta Jarko, Хмельницькій громаді «Бейт Сімха», Хмельницькому обласному відділенню МБФ "Не байдужі люди", компанії MirMetalla та Tax service team Kharkiv - Артема Єфремова, які допомогли забезпечити потреби людей, непродовольчими і продовольчими товарами та ГО ХОО "Громада Харкова" за співпрацю у розповсюдженні. Сьогодні Гуманітарна допомога, яку надають наші партнери в край важлива для виживання виликої кількості Українців, що переховуються від війни, чи опинились в окупації" - підкреслив Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» - CFSR, Cпеціальний уповноважений представник CFSR у Харківській області Сергій Жук.Comments


bottom of page