top of page
Пошук

Підписаний Меморандум про співробітництво між Чкаловською селищною військовою адміністрацією та Благодійним Фондом "Джерело Відродження"


Під час чергової робочої зустрічі між представниками Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області та Виконавчим Комітетом Чкаловської селищної військової адміністрації було укладено важливий Меморандум про співробітництво з Благодійним фондом "Джерело Відродження" (CFSR).


Цей меморандум, завдяки довгій та плідної співпраці, має на меті підвищення спільних зусиль для забезпечення життєдіяльності місцевого населення та внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від війни. На зустрічі представників областей та селищної адміністрації ім'ям Команди CFSR висловлено щиру вдячність за надзвичайно важку роботу в умовах, що складаються від військових подій. Особливо відзначено співробітників Чкаловської Громади та її керівника Сергія Котенка.


Цей Меморандум є важливим кроком у роботі з відновлення життєвих умов населення, яке постраждало від війни, та демонструє готовність спільних зусиль у забезпеченні безпеки та благополуччя громадян.
Comments


bottom of page