top of page
Пошук

Підводимо підсумки Евакуаційних заходів CFSR за 2022 рік

Робота Гуманітарної місії БФ "Джерело Відродження" (CFSR) триває.

Команда CFSR у робочій поїздці до Львова, зустрілися з колегами та провели підсумки роботи з евакуаційних заходів за 2022 рік, побудували плани на 2023 р.


Провели догляд транспорту та обновили інформаційні мвтеріали про обізнаність такого явища, як торгівля людьми та трудова експлуатація й Гарячі лінії партнерів Фонду - Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні/Агентство ООН з міграції, для людей які виїжджають з небезпечних територій.


"Ми пишаємося успіхами нашої Евакуаційної місії CFSR та робимо висновки з проблем, що нас спіткали. Набуваємо досвіду, позбавляємося зайвого тощо.
Безмежна вдячність нашим надійним партнерам Libereco – Partnership for Human Rights та Німецькій інвестиційній компанії Gigahertz Ventures, яка пожертвувала CFSR автобуси Mercedes-Benz Connecto та VDL Bova та постійно підтримують Місію, зокрема великому другу України Stefan Schandera.
Дякуємо всім нашим партнерам, що забезпечували гуманітарною допомогою на автобуси, які прямували до місць евакуації. Партнерам що на місцях забезпечували евакуації та приймали людей та правоохоронців які забезпечували супроводи та захист тощо.
Окрема подяка нашим колегам Патріарший Паломницький Центр УГКЦ та Альбіне Бріліантовій, з якими пройшли тисячі кілометрів небезпечних воєнних доріг" - підкреслив Директор БФ "Джерело Відродження" (CFSR) Сергій Жук.Comments


bottom of page