top of page
Пошук

Підвищення навичок у сфері проектного менеджменту: Тренінг за участі CFSR


У сучасних умовах гуманітарних викликів та соціальної підтримки, професійні навички з проектного менеджменту стають важливим інструментом для успішної реалізації різноманітних ініціатив. Прагнучи підвищити ефективність своєї діяльності та забезпечити більш кращий результат у реалізації проектів, Благодійний Фонд "Джерело Відродження" (CFSR) приєднався до тренінгу з проектного менеджменту.


Тренінг «Основи проектного менеджменту», який був проведений під керівництвом досвідченого тренера Олега Кулініча, став важливою подією для спільноти, що займається гуманітарними ініціативами. Учасники отримали можливість ознайомитися з основними принципами проектного менеджменту, які допомагають управляти завданнями, ресурсами та ризиками в рамках конкретних проектів.


Важливим аспектом є те, що цей тренінг був реалізований завдяки підтримці та фінансуванню від ACTED Ukraine і Гуманітарного фонду для України (UHF). Ця спільна підтримка з боку гуманітарних організацій дозволила забезпечити якісне навчання та розвиток проектних компетенцій серед учасників.


Представники Благодійного Фонду "Джерело Відродження" взяли активну участь у тренінгу, зокрема Заступниця Директора Катерина Мельникова та Кар'єрна радниця з питань фінансового розвитку та розкриття підприємницького потенціалу постраждалих від торгівлі людьми Юлія Шавріна. Їхня активна участь сприяла обміну досвідом та взаємному збагаченню знаннями.


Цей тренінг став додатковим кроком в розвитку і підтримці гуманітарних ініціатив та сприяє зміцненню здатностей організацій до ефективного управління та реалізації проектів. Партнерство між різними гуманітарними організаціями та фондами, такими як, ACTED Ukraine та Гуманітарний фонд для України, відображає важливість спільних зусиль у досягненні спільних цілей для благополуччя та підтримки уразливих груп населення.


Commentaires


bottom of page