top of page
Пошук

Проєкт "Захисник" - разом до Перемоги

Команда Благодійного Фонду БФ"Джерело Відродження" (CFSR) в рамках роботи Координаційного штабуГромадської ради при ГУ ДПС у Харківській області разом з групою фахівців з машинобудування, що мають практичний бойовий досвід проведення успішних спеціальних операцій з використанням легкої техніки, проти переважаючих сил противника - окупаційних російських військ, продовжують втілювати проєкт по випуску якісного та не дорогого у виготовленні ударного Баггі для наших Захистників.

В умовах сучасних бойових дій в Україні, для проведення спеціальних операцій або розвідувальних завдань вкрай необхідні такі легкі ударні бойові машини. З огляду, на найчастішу складність рельєфу, вони успішно можуть виконувати завдання як засіб термінової евакуації або для патрулювання тощо.

"Ще треба трошки зусиль, знайти надійних партнерів для підтримки проєкту і терпіння нашим спеціалістам професіоналам, а наші - КРАЩІ у своїй справі". - Підкреслив Директор БФ "Джерело Відродження" (CFSR) Сергій Жук.

Просимо Вас, в цей нелегкий для України час простягнути нам руку допомоги в тій мірі, яка можлива, надавши фінансову допомогу цьому важливому проєкту -Найменування платежу - "Благодійна допомога на проєкт - "Захисник"
bottom of page