top of page
Пошук

Продовольчий форум «Харків на шляху до продовольчої безпеки: харчові практики та принципи 5R

Перший Харківський продовольчий форум «Харків на шляху до продовольчої безпеки: харчові практики та принципи 5R»

Його тематика є надзвичайно актуальною в контексті тих викликів, які постали перед Харківщиною та нашою країною загалом.


Форум відбувся на базі Соціологічний факультет Каразінського університету та був організований у межах міжнародного науково-дослідного проєкту Fusilli.


З вітальним словом до учасників заходу звернулися Олена Муродян, декан соціологічного факультету, керівниця проєкту Fusilli від України, Анатолій Бабічев, проректор університету, Андрій Дорожко, директор Департаменту агропромислового розвитку ХОВА, Світлана Горбунова-Рубан, заступниця міського голови з питань охорони здоровʼя та соціального захисту населення.


Під час заходу в гібридному форматі обговорили питання, пов’язані з:

 трансформаціями продовольчих систем Харкова в умовах війни;

 волонтерською діяльністю та гуманітарною підтримкою деокупованих територій;

 соціальним підприємництвом і локальними продовольчими ініціативами;

 відповідальним споживанням і циркуляцією відходів;

 харчовими практиками та цілями сталого розвитку;

 перспективами розвитку продовольчої політики у місті та регіоні.


З доповідями на ці теми виступили Директор БО БФ «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук, адміністрація та представники Харківської міської ради, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Координаційного Гуманітарного Центру, FSLC у Харківській області, Corus international, Zero Waste Kharkiv, ГО «ГрінЛандія», навчально-наукового інституту екології, соціологічного факультету Каразінського.


На даному етапі міжнародного науково-дослідного проєкту Fusilli проводиться детальний аналіз комплексної системної продовольчої політики, що підтримує перехід до стійких продовольчих систем у міських, приміських і прилеглих сільських районах, а також реалізуються ініціативи по зменшенню продовольчої нерівності в умовах війни.


Вдячні учасникам та організаторам заходу за реалізацію таких важливих ініціатив.
コメント


bottom of page