top of page
Пошук

Представники CFSR з Головою Львівської облради відвідали медзаклади з реабілітації населення

Представники БО «Благодійний фонд «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ»(CFSR) разом з Головою Львівської облради Іриною Гримак, відвідали КНП ЛОР "Львівська обласна лікарня відновного лікування 3" м.Соснівка", а також майбутній реабілітаційний центр обласної клінічної лікарні у Великому Любені.


"Ефективна медична реабілітація дітей, дорослих та особливо наших захисників має стати важливим пріоритетом для лікарень Львівщини на найближчі роки. Фонд "Джерело Відродження" готовий стати нашим партнером у подібних проєктах. Протягом останнього року у лікарні в Соснівці відбулися позитивні зміни, з якими нас ознайомила її новий керівник Ірина Зелінська." - написала на своїй сторінці у facebook Голова облради Ірина Гримак

https://www.facebook.com/100009952417598/posts/pfbid0aZzdqgB2PExGnJqnvw6AoqKTYGEaTz7dqoA3uD9jHuSsmXAKqqLER6jGaeRo1AGRl/


Ірина Гримак підкреслила, що до праці у лікарні вдалося залучити молодих перспективних фахівців, а також розширити спектр медичних послуг, які надають пацієнтам. Стратегія розвитку лікарні в умовах війни та у післявоєнний період передбачає її перетворення у сучасний центр реабілітації, зокрема й дітей.


За словами Ірини Гримак, обговорили потреби лікарні щодо оновлення медичного обладнання та домовилися з фондом про налагодження співпраці з американськими доброчинцями для розв'язання цих питань.

Благодійний фонд "Джерело Відродження" також зацікавився ще одним проєктом Львівської обласної ради, який передбачає розширення можливостей реабілітації для дітей на Львівщині.


У Великому Любені участники заходу ознайомилися з процесом створення сучасного реабілітаційного центру, який є підрозділом обласної клінічної лікарні.

Львівська обласна рада КНП ЛОР "Львівська обласна лікарня відновного лікування №3" м.Соснівка Львівська Обласна Клінічна Лікарня.


Представники CFSR - Співзасновниця, заступниця директора БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» Людмила Нечипоренко та Координаторка проєктів розвитку та будівництва об'єктів соціальної інфраструктури, Львівського офісу Аліса Волкова впевнені, що маючи спільне бажання та спільну мету, разом зможемо досягнути бажаного успіху у відбудові нашої країни та підтримці нашого цивільного населення.Ірина Гримак відвідала лікарню відновного лікування» у Соснівці і майбутній реабілітаційний центр у Великому Любені - https://lvivoblrada.gov.ua/articles/irina-grimak-vidvidala-likarnyu-vidnovnogo-likuvannya-u-sosnivci-i-maibutnii-reabilitaciinii-centr-u-velikomu-lyubenibottom of page