top of page
Пошук

Почесна відзнака за захист прав людини: CFSR з Президентом Міжнародної академії захисту прав людини Юрієм Гордієнко


У рамках продуктивної робочої зустрічі, що відбулася нещодавно, актив Благодійного Фонду "Джерело Відродження" (CFSR) здійснив зустріч з Президентом Міжнародної академії захисту прав людини, відомим дипломатом Міжнародної дипломатичної місії ОБСЄ в Україні - Юрієм Гордієнко. Під час цієї зустрічі були обговорені широкі напрямки співпраці між організаціями, а також викладені результати проведеної роботи.


Основними темами обговорення стали програми, спрямовані на захист прав українських дітей як на місцевому, так і на міжнародному рівнях. Учасники обмінялися думками та інформацією щодо викликів та ризиків, з якими стикаються вразливі категорії в умовах внутрішньої та зовнішньої міграції.

Окрема увага була приділена механізмам протидії та запобігання торгівлі людьми і трудовій експлуатації в контексті грубих порушень прав людини, що виникають у зв'язку з великою міграцією. Обговорювалася також ситуація з особливими потребами людей, що проживають на деокупованих територіях та у зонах бойових дій.


Під час зустрічі були висвітлені і корупційні прояви, які перешкоджають відновленню та розвитку, та розглянуті шляхи їх протидії та запобігання.

На завершення зустрічі, в урочистій робочій атмосфері, команда Благодійного Фонду "Джерело Відродження" отримала почесну відзнаку "За захист прав людини" від Міжнародної академії захисту прав людини. Цю відзнаку вручено Президентом організації, Юрієм Гордієнко.Komentarai


bottom of page