top of page
Пошук

Подорож до Харківського зоологічного парку: Розваги, Освіта для Дітей з Селища Писарівка


У цьому заході об'єдналися освітня та розважальна складові, створивши для дітей з селища Пи́сарівка, Золочівської громади Богодухівського району незабутній день у Харківському зоологічному парку. Малеча мала унікальну можливість не лише познайомитися з різноманіттю тварин парку, але й поглибити свої знання про фауну світу.


Під час екскурсії діти не лише мали можливість спостерігати за цікавими мешканцями парку, але й збагатили свої знання про світ фауни. Організатори події влаштували захоплюючий квест, учасники якого отримали веселі подарунки, підкреслюючи позитивний характер заходу.


Такий активний день залишив незабутні враження у дітей та їхніх батьків, освіживши їхні емоції в цей важкий час війни. Завершенням пригоди став смачний обід, який підняв настрій та залишив багато позитивних спогадів.


Ця подія, окрім розважальної складової, мала і освітній компонент. Інспектори відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Харківської області провели цікаві лекції з безпеки дорожнього руху та мінної безпеки для дітей та дорослих у Центрі розвитку громадянського суспільства.


Це додало події важливий освітній аспект, сприяючи формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях та відпочинку в природному середовищі.


Захід не лише розширив знання дітей про історію та культуру регіону, але й надав їм можливість насолодитися моментами щастя та радості. Організатори вірять, що такі події стануть важливим внеском у психологічний комфорт та розвиток дітей, і планують проводити їх і надалі, даруючи незабутні враження та підтримку у важкі часи.

Організація екскурсії в зоопарку була результатом співпраці Харківської обласної військової адміністрації, Золочівської громади Богодухівського району Віктором Коваленко та благодійних організацій.


Окремо вдячні Libereco - Partnership for Human RightsGigahertz Ventures пану Stefan Schandera що пожертвували CFSR надійні автобуси Mercedes-Benz Trucks and Buses SA та VDL Bova для евакуації населення та доставки гуманітарної допомоги і підтримують нашу роботу зараз навіть для таких приємних заходів.Comments


bottom of page