top of page
Пошук

Подорож до світу тварин: Діти з Золочівської громади відвідали зоологічний парк


Цього разу організували незабутню подорож до Харківського зоологічного парку для дітей із Золочівської громади, розташованої в Харківській області, Богодухівському районі.


Під час екскурсії, діти оточили себе різноманітними мешканцями парку та поглибили свої знання про світ фауни. Вони дізналися цікаві факти про тварин, яких бачили тут і взяли участь у захопливому квесті, за що отримали веселі подарунки. Такий активний день залишив незабутні враження не лише у дітей, а й у їхніх батьків.


На завершення подорожі всіх чекав смачний обід, який подарував відмінний настрій та додав багато позитивних емоцій.


Ця подія не лише розширила знання дітей про історію та культуру регіону, але й подарувала їм незабутні враження та почуття радості в ці важкі часи, які діти переживають від війни. Такі моменти є дуже важливими для психологічного комфорту та розвитку дітей, і ми сподіваємося, що їх буде ще багато.


Благодійна Організація "Джерело Відродження" (CFSR) прагне надавати дітям та сім'ям незабутні миті радості та сприяти їхньому зростанню та розвитку навіть в умовах важких викликів.

Організація екскурсії в зоопарку була результатом співпраці Харківської обласної військової адміністрації, Золочівської громади Богодухівського району. та благодійних організацій.


Окремо вдячні Libereco - Partnership for Human RightsGigahertz Ventures пану Stefan Schandera що пожертвували CFSR надійні автобуси Mercedes-Benz Trucks and Buses SA та VDL Bova для евакуації населення та доставки гуманітарної допомоги і підтримують нашу роботу зараз навіть для таких приємних заходів.Comments


bottom of page