top of page
Пошук

Подарунок від діда Мороза-інвалідний візок та інше, для родини з Ізюма, передала Команда CFSR


У день до Святвечора, Команда Благодійного Фонду "Джерело Відродження" (CFSR) разом з ГО " Харків Назавжди " Артуром Орищенко, в рамках роботи з Координаційним штабом Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області Ігорем Сухановим, завітали до родини 14 річної Альони з Ізюма, яка через волонтерів Фонду передала листа діду Морозу з побажанням мати сучасний інвалідний візок з прикроватним столиком.


"Враховуючи, що не мали даних родини, окрім ім'я та по батькові дівчини на листі, за сприяння Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА у м.Ізюм знайшли родину.
Поспілкувавшись з Альоною, дізналися, що її велике особисте бажання було для брата що хворий, й нічого для себе. Це дуже вражає ! Це ми УКРАЇНЦІ !" - написав у своїй сторінці facebook Директор CFSR Сегій Жук.

Голова родини - мама Наталя яка виховує чарівну донечку Альону й сина Кирила, що прикутий до інвалідного візка, ще й піклується за бабусею. Та на долю Наталії випало забагато з часів війни - окупація, поранення осколками від касетного боєприпасу тощо. Не маючи в той час стабільно наявного медичного закладу в Ізюмі, долю вирішили місцеві анголи - лікарі ....


Так за декілька днів перед Новим Роком партнер CFSR - БФ Надії Вовк "Берегиня", Надія Вовк, Катерина Мацієвська, Ілля Яніцький надали все що бажала дитина.

Зустрівшись, команда CFSR привітали зі Святами, передали родині інвалідний візок з прикроватним столиком, предмети гігієни, харчові продукти, солодощі Nestlé від Жіночого руху "ЗА Майбутнє" та особисто Альоні подарунок від USA STANDS WITH UKRAINE від уповноваженої представниці CFSR у США Марини Власюк і канцелярський набір зі солодощами від ГО " Харків Назавжди ".
ความคิดเห็น


bottom of page