top of page
Пошук

Пліч-о-пліч заради перемоги: Благодійний фонд «Джерело Відродження» про підтримку постраждалих від війни

Директор Благодійного фонду "Джерело Відродження" Сергій Жук звернувся до громадян через свою сторінку у Facebook, наголошуючи на важливості підтримки цивільного населення, яке потерпає від наслідків війни. Він підкреслив, що кожен з нас не застрахований від болю втрат і повинен робити свій внесок у підтримку постраждалих.

"Для мене особисто та членів нашої команди, благодійний фонд «Джерело Відродження» (CFSR) і Координаційний штаб Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, що займається гуманітарною допомогою, одним з найважчих завдань є евакуаційні заходи. Це завжди супроводжується сильними емоціями, які впливають на свідомість через людське горе навколо," - зазначив Сергій Жук.

Він також акцентував на великій напрузі й відповідальності перед колегами, які працюють пліч-о-пліч, виконуючи складну та сплановану роботу. У цих заходах задіяно багато людей та організацій, включаючи органи державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронні структури, рятувальників, волонтерів, а також національні та міжнародні неурядові організації.


Сергій Жук підкреслив, що силу духу та прагнення працювати більше й якісніше в таких умовах підтримують друзі, відповідальність за тих, хто на тебе розраховує, активна громадянська або державницька позиція, а також внутрішня особиста радість від результатів своєчасної допомоги тим, хто її потребує.

"Пліч-о-пліч заради перемоги, миру та відновлення України!" - закликав Сергій Жук.

Він висловив вдячність всім міжнародним та вітчизняним партнерам за своєчасну допомогу в ці складні часи, особливо відзначивши IOM Ukraine, IOM - UN Migration, Фонд Східна Європа та Americares foundation. Також була висловлена подяка кожному члену команди, яка завжди поруч, та колегам з Координаційного гуманітарного центру і його очільнику Євгену Коляді, Харківській обласній військовій адміністрації, Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА та районним військовим адміністраціям.


Особлива подяка була висловлена волонтерам, які щодня наближають перемогу та відновлення України й Харківщини.

Разом ми сильніші, разом ми здолаємо всі труднощі.


Команда CFSR завжди ВДЯЧНІ партнерам Libereco - Partnership for Human Rights Gigahertz Ventures що пожертвували CFSR на початку весни 2022 року надійні комфортні автобуси для здійснення завдань Гуманітарної місії, зокрема й евакуації населення та доставки гуманітарної допомоги тощо. Також дякуємо нашим  Естонським друзям, а саме засновнику US Invest, Forus Eesti, Rotermann, Forus Taxi Estonia тощо пану Urmas Sõõrumaа, що також у 2022 році забезпечили нашу Команду надійними повнопривідними мікроавтобусами.


Kommentare


bottom of page