top of page
Пошук

ПАРТНЕРСТВО FFUN SDG & CFSR

Сьогодні в центральному офісі Українського національного комітету Міжнародної Торгової палати (ICC Ukraine) радниця першого віцепрезидента ICC Ukraine, заступниця директора Благодійної організації БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» — CFSR Людмила Нечипоренко підписала Меморандум про співпрацю з Президентом Мауріціо Ароникой і директоркою Інною Мєтєлєвою ФОНДУ ЦСР ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ (United Nations SDG Assistance Foundation)

https://www.foundationforunitednations.org/ru/


Угода передбачає співпрацю в рамках програми "Порядок денний у галузі сталого розвитку на період до 2030 року" ("Agenda for Sustainable Development for the period up to 2030"), затвердженої організацією Об'єднаних Націй у 2015 році.

У ході зустрічі сторони обговорили поточні стратегії та напрямки співпраці з міжнародними організаціями. Були досягнуті домовленості про необхідність організації взаємної інформації та підтримки спільних заходів.


За словами пана Мауріціо Ароніки, з нашою соціальною активністю в Україні, перш за все, ми заявляємо про нашу підтримку, незважаючи на напружену ситуацію. Підтримка європейського курсу України. "НПО не можуть тікати з України прямо зараз, команда FFUN SDG і я особисто продовжуємо працювати над зміцненням українського суспільства", - сказав Мауріціо Ароніка.


У рамках підписання Меморандуму вони домовилися про плідну діяльність в областях, пов'язаних зі статутними цілями та організаціями, що підписали, та чинним законодавством України.


Людмила Нечипоренко щиро подякувала своїм партнерам за їхню довіру і величезні зусилля по досягненню кращого і міцного майбутнього для всіх.


https://iccua.org/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-ffun-sdg-cfsr/


https://www.foundationforunitednations.org/news-and-events/ffun-sdg-and-cfsr-united-to-fight-against-labor-exploitation.html?fbclid=IwAR3dbj403D7MCfW9mYs1rylVYoal5WApZFcU0Z4rxskBnqVi8MuhhB-fHy4


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=347057624091793&id=107448384719386


bottom of page