top of page
Пошук

"Нова Пошта" Забезпечила безкоштовну доставку потужного генератора

Компанія "Нова Пошта" демонструє високий ступінь соціальної відповідальності та підтримки Громадського суспільства в його гуманітарній діяльності, так для БО БФ "Джерело Відродження", забезпечили безкоштовну доставку потужного генератора зі Львова до Харкова кур'єрською доставкою. Цей важливий пристрій життєзабезпечення був спрямований на підтримку Куп'янської громади, яка постійно переживає обстріли з боку російських військ.


Черговий генератор, від партнерів Жіночий рух "ЗА Майбутнє", призначений для одного з комунальних закладів у місті Куп'янськ, який в умовах надзвичайної ситуації та обстрілів гарантуватиме постачання необхідної енергії. У цих умовах надзвичайно важливо мати надійне джерело живлення, що допоможе забезпечити безперебійну роботу лікарні та інших життєво важливих установ.


Безкоштовна доставка генератора "Новою Поштою" свідчить про глибоке розуміння компанією важливості гуманітарної допомоги та активної участі у розв'язанні складних суспільних проблем.


"Нова Пошта" підтверджує свою репутацію відповідальної та соціально активної компанії, яка не тільки забезпечує ефективні логістичні рішення, але й допомагає в подоланні гуманітарної кризи.

Comments


bottom of page