top of page
Пошук

На сьогодні основним завданням та напрямком діяльності CFSR є подолання гуманітарної катастрофи.

Благодійний Фонд «Джерело Відродження» засновано у 2020 році. Основною метою фонду було запобігання торгівлі людьми та зловживанню людською працею.


На сьогодні основним завданням та напрямком діяльності Фонду є подолання гуманітарної катастрофи в Україні внаслідок збройної агресії та вторгнення в Україну з боку Російської Федерації. Страждають, перш за все, мирні та невинні люди, діти та люди похилого віку. Наша країна потребує гуманітарної допомоги в усіх сферах.


Благодійний Фонд «Джерело Відродження» з 2020 року є членом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, заступник директора CFSR Людмила Нечипоренко є радником з гуманітарних питань в ICC Ukraine.


Благодійний Фонд «Джерело Відродження» о крім Харкова вже створив представництво у Львові, Києві та Німеччині. Львівський офіс має потужну логістику та склади. Керівник офісу Олександр Покришка Віце-президент з міжнародного бізнесу ICC Ukraine.


Фонд також реалізує проект зі збереження та передачі малого та середнього бізнесу, постраждалого від дій російського окупанта, під керівництвом Спеціального уповноваженого CFSR з питань переміщення бізнесу та інвестицій Дмитра Алексєєнка, який також є віце-президентом ICC Ukraine. Також ведуться переговори з партнерами в США.


Фонд надає допомогу в транспортуванні гуманітарних вантажів та організовую евакуацію цивільного населення. У гарячі точки Києва, Харкова та інших областей доставлено гуманітарну допомогу. У Харкові ми налагодили логістичну систему доставки та розподілу.


https://iccua.org/%d0%b1%d0%bb%d0%b0%d0%b3%d0%be%d0%b4%d1%96%d0%b9%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%b4-%d0%b4%d0%b6%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bb%d0%be-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b6%d0%b5%d0%bd/

bottom of page