top of page
Пошук

"Наша Місія, доставити дітей з батьками, чи супроводом до Західної України" - Сергій Жук

Цей тиждень видався не простим для команди Евакуаційної Гуманітарні місії CFSR, яка здійснила ще три маршрути, доставивши з Запоріжжя біженців, що залишили свої домівки на охопленому війною півдні України.


Цими днями, зважаючи на важливість цих заходів, на місці данної евакуації перебуває очильник МВС України Денис Монастирський, який особисто сприяє, у тому числі й нашим заходам.

Евакуаційні місії, що йдуть до регіонів, завжди везуть з собою гуманітарні вантажі з допомогою першої необхідності, для людей що залишаються у небеспечному регіоні.


"Наша Місія, у пріоритеті, доставити дітей з батьками, чи супроводом до Західної України. Там їх завжди приймають у містах і громадах. Завдяки плідної співпраці з владою Львівщини та організаціями що опікуються ВПО, у нас є можливість надавати всебічну підтримку людям яких евакуюємо." - підкреслив Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук

Команда CFSR дякує нашим партнерам кто допомагає забезпечити успіх таких Місій, зокрема Libereco – Partnership for Human Rights та інвестиційній компанії з Німеччини Gigahertz Ventures, що пожертвувала нашому Фонду Mercedes-Benz Connecto та VDL Bova й особиста вдячність Stefan Schandera і особову складу Національної поліції України, за супровід та допомогу в організації евакуації на місці.Comments


bottom of page