Пошук

"Наша Місія, доставити дітей з батьками, чи супроводом до Західної України" - Людмила Нечипоренко

Цей тиждень видався не простим для команди Евакуаційної Гуманітарні місії CFSR, яка здійснила ще три маршрути, доставивши з Запоріжжя біженців, що залишили свої домівки на охопленому війною півдні України.


Евакуаційні місії, що йдуть до регіонів, завжди везуть з собою гуманітарні вантажі з допомогою першої необхідності, для людей що залишаються у небеспечному регіоні.


"Наша Місія, у пріоритеті, доставити дітей з батьками, чи супроводом до Західної України. Там їх завжди приймають у містах і громадах. Завдяки плідної співпраці з владою Львівщини та організаціями що опікуються ВПО, у нас є можливість надавати всебічну підтримку людям яких евакуюємо." - підкреслила Співзасновниця, заступниця директора БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR), віце-президентка з гуманітарних питань в Українському національному комітеті Міжнародної Торгової Палати - ICC Ukraine Людмила Нечипоренко

Команда CFSR дякує нашим партнерам кто допомагає забезпечити успіх таких Місій, зокрема інвестиційній компанії з Німеччини Gigahertz Ventures, що пожертвувала нашому Фонду автобуси та особиста вдячність Stefan Schandera.