top of page
Пошук

Начальник Чугуївської районної військової адміністрації вручив відзнаки Благодійному фонду «Джерело Відродження»


Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко вручив представникам Благодійний фонд «Джерело Відродження»(CFSR) районні відзнаки.

«Команда фонду підставила своє плече Чугуївщині у перші місяці повномасштабного вторгнення. І продовжує надавати таку потрібну підтримку та гуманітарну допомогу територіальним громадам району, постраждалим від збройної агресії російської федерації. За що хочу висловити представникам благодійної структури щиру вдячність», – сказав Сергій Лободенко.

Основна увага CFSR привернута до деокупованих територій та вимушених переселенців.

Членами фонду у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), організаціями Americares, Libereco, Фондом Східна Європа (ФСЄ) доправлялися великі вантажі з предметами непродовольчої групи, до лікувальних закладів району – з виробами медичного призначення та гігієнічними наборами для співробітників. Вирішуються також питання евакуації населення з небезпечних територій, для чого фонд має кілька одиниць автотранспорту. У межах діяльності соціального спрямування для дітей організовуються заходи реабілітаційно-розважального характеру.


Сергій Лободенко вручив подяки представникам благодійного фонду «Джерело Відродження» (CFSR) – директору Сергію Жуку, його заступниці Катерині Мельниковій, співзасновниці та уповноваженій представниці з питань партнерства у США, а також менеджерам та координаторам.

Відзнаки також отримали команда Міжнародної організації з міграції, представництво в Україні (МОМ), старша асистентка проєкту МОМ Надія Яшина та громадянин Естонії Урмас Сиирумаа.

Opmerkingen


bottom of page