top of page
Пошук

Надійні партнери перевірені часом. ICC Ukraine & CFSR

На Загальних Зборах та Правління ICC Ukraine, що відбулося 23 червня 2022 року у м. Києві, в яких прийняла участь віце-президентка з гуманітарних питань в Українському національному комітеті Міжнародної Торгової Палати - ICC Ukraine Людмила Нечипоренко керуюча Львівським офісом «Благодійний фонд «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» (CFSR).


На цьому засіданні було вручено відзнаку за самовіддану щоденну наполегливу працю, спрямовану на турботу про життя, здоров'я, умови проживання та лікування мирних мешканців, осіб, які вимушено тимчасово залишили місця постійного проживання та наших співгромадян, які залишилися на тимчасово окупованій території.


"Колеги вітають з заслуженою відзнакою пані Людмилу. Сподіваємося на подальший розвиток співпраці між ICC Ukraine та нашою організацією та бажаю всім нам подальшого успіху та всебічного розвитку для досягнення миру. Разом все відбудуємо!"- привітав Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» - CFSR, Cпеціальний уповноважений представник CFSR у Харківській області Сергій Жук.Comments


bottom of page