top of page
Пошук

Нагородження Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗС України Заступницю Директора CFSR

Сьгодні відбулась урочиста церемонія нагородження волонтерів Харківщини від Командування Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за надану всебічну волонтерську допомогу військовослужбовцям бойових військових частин Збройних Сил України.

На якій було Нагороджено Заступницю Директора БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Катерину Мельникову - Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗС України / CinC AF of Ukraine "За сприяння війську" згідно з наказом Валерія Залужного.


Начальник Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Арап вручив Нагороди та подякував волонтерам за самовідданість, підтримку та допомогу у забезпеченні підрозділів Збройних Сил України з метою виконання покладених на них завдань з Захисту України.


Харківський ОТЦК та СП (Новини) https://www.facebook.com/khoblvk/posts/pfbid02azAXxtA8tT7JquZfcVHTLuGRYypsJWitMu3adaS4A4BKn39pJ92mcGUShmA5FMLul


"Це відзнака кожному Члену нашої Команди БФ "Джерело Відродження" (CFSR), що з перших днів повномасштабної війни, активно працює з підтримки наших захисників, в рамках роботи Координаційного штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, за сприянням Керівництва Харківської обласної державної адміністрації , Харківської обласної ради та Львівської обласної ради.
Я відчуваю глибоку вдячність до наших військових за їхню довіру, високу оцінку роботи нашої команди та продуктивну співпрацю, що стали величезною пошаною та визнанням нашої праці. Ми дуже пишаємось тим, що ми частина до нашої Перемоги, та відчуваємо, що наші зусилля роблять внесок у досягнення цього результату.
Зрозуміло, що нагорода не є особистим досягненням, а відображенням спільної праці всіх членів нашої команди. Ця нагорода є визнанням особистого внеску у велику працю кожного з наших партнерів, які допомагають досягати Перемоги.
Дякуємо нашим друзям з Estonia пану Urmas Sõõrumaa засновнику Forus Eesti, Rotermanni Kvartal тощо, Німецькій інвестиційній компанії Gigahertz Ventures пану Stefan Schandera, команді Libereco – Partnership for Human Rights, USA STANDS WITH UKRAINE та нашим уповноваженим представникам у США Марині Власюк та Thad Cummings, за підтримку FFUN SDG Maurizio Aronica
Подяка нашим вітчизняним друзям та партнерам, таким як БФ Надії Вовк "Берегиня", Надії Вовк, Іллі Яніцькому, Катерині Мацієвській , Жіночому руху "ЗА Майбутнє" , Ірині Сусловій, Вікторії Чорногор та Команді ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ " ГРОМАДА ХАРКОВА " , Володимиру Шапран та багатьом нашим друзям, організаціям з якими працювали і працюємо сьогодні за ради України заради Перемоги та Миру!

Нашим партнерам ЛОК - Львівський Оборонний Кластер - Юрію Федорову та Максиму Плєхову , що допомагають у наданні надійних засобів індивідуального захисту - бронежилетів для наших ГЕРОЇВ та ГЕРОЇНЬ

Я дуже вдячна активній Членкині нашої команди, що займається залученням ресурсів зі США для підтримки наших захисників та цивільного населення Софії Жук
Я висловлюю свою щиру вдячність кожному з вас. Ваша співпраця та дружба є надзвичайно важливими для нас і допомогли досягти багатьох успіхів. Я ціную кожен внесок, кожен вклад, кожен етап нашої спільної роботи.
Ви є дорогими та цінними людьми для нашої Команди, ваша підтримка та допомога зробили наші зусилля більш ефективними та результативними. Якби не ви, ми не змогли б досягти того, що досягли та багато ще разом досягнемо. Тож я хочу висловити ще раз свою глибоку вдячність та Повагу до кожного з вас." - Подякувала Заступниця Директора БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Катерина Мельниковаbottom of page