top of page
Пошук

Нагородження Директора CFSR Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗС України

У День на Святвечір, було Нагороджено Директора БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергія Жука - Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗС України / CinC AF of Ukraine" За сприяння війську " згідно з наказом Валерія Залужного від Командування Харківського ОТЦК та СП за надану всебічну волонтерську допомогу військовослужбовцям бойових військових частин Збройних Сил України.

"Звісно це відзнака кожному Члену нашої Команди БФ "Джерело Відродження" - CFSR, що з перших днів повномасштабної війни, активно працює з підтримки наших захисників, в рамках роботи Координаційного штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, Ігорю Суханову, Олегу Посохову , Олександру Швецу , Ірині Таран, за сприянням Керівництва Харківської обласної державної адміністрації , Харківської обласної ради та Львівської обласної ради.
Я дуже вдячний нашим військовим за довіру, за високу оцінку праці нашої Команди та результативну співпрацю! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
Звісно, Я розуміємо, що нагорода не є чимось індивідуальним, перш за все, це робота кожного члена нашої команди у Харкові та Львівському офісі, які й забезпечують надійність нашої роботи з Заходу на Схід та навпаки.
Це особиста нагорода, за велику працю, кожного з наших партнерів, що підтримують ПЕРЕМОГУ - добра над імперією зла!! Дякуємо нашим друзям з Estonia пану Urmas Sõõrumaa засновнику Forus Eesti, Rotermanni Kvartal тощо, Німецькій інвестиційній компанії Gigahertz Ventures пану Stefan Schandera , USA STANDS WITH UKRAINE та нашим уповноваженим представникам у США Марині Власюк та Thad Cummings , за підтримку FFUN SDG Maurizio Aronica
Нашим надійним вітчизняним друзям та партнерам БФ Надії Вовк "Берегиня", Надії Вовк, Іллі Яніцькому, Катерині Мацієвській , Жіночому руху "ЗА Майбутнє" , Ірині Сусловій, Вікторії Чорногор та Команді ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ " ГРОМАДА ХАРКОВА " , Tax service Team Kharkiv , Володимиру Шапран та багатьом нашим друзям, організаціям з якими працювали і працюємо сьогодні за ради України ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ та МИРУ!
Окрема вдячність за співпрацю з підтримки наших захисників Єпископу Митрофану Православній Церкві України та Віктору Маринчаку .
Нашим партнерам ЛОК - Львівський Оборонний Кластер - Юрію Федорову та Максиму Плєхову , що допомагають у наданні надійних засобів індивідуального захисту - бронежилетів для наших ГЕРОЇВ
Я дуже вдячний активній Членкині нашої команди, що займається залученням ресурсів зі США для підтримки наших захисників та цивільного населення , веде документообіг та переговори з різними міжнародними організаціями та приватними особами по залученню Гуманітарної допомоги в Україну, і зокрема Харківщину - Доню, як завжди пишаюся тобою ( Софія Жук )
Дуже прошу вибачення, що не зміг всіх вказати в цій маленькій публікації, але ми всі вдячні кожному з Вас за співпрацю та дружбу !!! Це відзнака кожного з Вас особиста. " - Подякував на своїй сторінці facebook Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.bottom of page