top of page
Пошук

Моральна підтримка та радість для малечі: Поїздка до зоопарку з Сковородинівки

Благодійна організація "Благодійний Фонд "Джерело Відродження" (CFSR) разом з благодійними організаціями, такими як "Координаційний гуманітарний центр", "БО Eventroom", БО БФ «Незламний Харків», БО БФ "Червона калина", Центр розвитку громадянського суспільства, Nova Ukraine, організували для дітей з Золочівської громади відпочинок.


Цього разу Селище Сковородинівка у Золочівській територіальній громаді, Богодухівському районі Харківської області, поїздка для місцевих дітей завдяки ініціативі організаторів. Поїздка до зоологічного парку стала не лише захоплюючим пригодою, а й важливим засобом моральної підтримки для дітей у часи війни.


Під час екскурсії маленькі учасники оточили себе різноманітними мешканцями парку, отримавши унікальну можливість поглибити свої знання про світ фауни. Цікаві факти та захопливий квест стали не лише засобом навчання, але й джерелом веселих подарунків, що зробили цей день ще більш запам'ятовуваним.


На завершення подорожі дітей чекав смачний обід, який не лише наситив їх, але й надав чудовий настрій. Важливою складовою цього заходу було не лише веселе проведення часу, а й моральна підтримка для маленьких сердець у важкі часи.


Ці ініціативи організаторів є важливим кроком у створенні позитивного середовища для дітей, які переживають війну. Подібні заходи допомагають розвивати позитивні емоції та враження, необхідні для психологічного комфорту та стабільності у їхньому житті.


Організація екскурсії в зоопарку була результатом співпраці Харківської обласної військової адміністрації, Золочівської громади Богодухівського району Віктором Коваленко та благодійних організацій.


Окремо вдячні Libereco - Partnership for Human RightsGigahertz Ventures пану Stefan Schandera що пожертвували CFSR надійні автобуси Mercedes-Benz Trucks and Buses SA та VDL Bova для евакуації населення та доставки гуманітарної допомоги і підтримують нашу роботу зараз навіть для таких приємних заходів.
Comments


bottom of page