top of page
Пошук

Моніторинг потреб населення Харківщини: співпраця з IOM - UN Migration

БФ "Джерело Відродження" (CFSR) і Міжнародної організації з міграції (МОМ) / Агентство ООН з міграції продовжують плідну співпрацю з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Один з найбільш важливих етапів співпраці між БФ "Джерело Відродження" та МОМ полягає в об'ємному моніторингу потреб населення Харківщини, зокрема територій, що постраждали від військової агресії з самого початку війни.


Протягом року, що минув, БФ "Джерело Відродження"(CFSR) та МОМ працювали в тісному контакті, щоб допомогти населенню Харківщини впоратися з негативними наслідками війни. Ці робочі дні були дуже насиченими, але вони були важливими для того, щоб показати та розказати команді IOM - UN Migration про проблеми, потреби та успіхи нашого регіону.


Згадуються багато важливих подій та історій, пов'язаних з минулим та плануванням майбутнього. БФ "Джерело Відродження" (CFSR) та МОМ працювали разом, щоб допомогти постраждалим від війни та забезпечити їм необхідні засоби для переживання цього важкого часу.


БФ "Джерело Відродження" висловлюють свою вдячність партнерам з МОМ/IOM Ukraine за вагому допомогу, професіоналізм та набутий величезний досвід у гуманітарній діяльності. Співпраця з IOM Ukraine дозволила нам забезпечити ефективну та координовану роботу з переселенцями, а також забезпечити необхідну допомогу для постраждалих від конфлікту на сході України.


Важливо зазначити, що ця співпраця не має меж національностей та політичних поглядів. Ми працюємо разом, щоб забезпечити допомогу тим, хто потребує її найбільше. Таким чином, ми допомагаємо зберегти гідність людей, що пережили конфлікт, і забезпечити їм можливість повернутися до нормального життя.


У зв'язку з цим, БФ "Джерело Відродження" з МОМ продовжують свою місію забезпечення допомоги тим, хто потребує її найбільше.


Comments


bottom of page