top of page
Пошук

Моніторинг потреб вимушених переселенців у Шевченковому

Для нашої Команди надання допомоги землякам, які її потребують, є надзвичайно відповідальною місією. Враховуючи сьогоднішні складні умови, головне завдання — проведення ретельної загальної оцінки першочергових потреб окремої особи та її родини.


В рамках співпраці з  IOM Ukraine та IOM - UN Migration, Команда Благодійного фонду «Джерело Відродження» (Charity Foundation Source of Revival, CFSR) мала можливість поспілкуватися з вимушеними переселенцями, які наразі мешкають у селищі Шевченкове Харківської області. Метою було оцінити потреби для надання гуманітарної допомоги непродовольчими товарами, які можуть бути необхідні внаслідок війни.


Під час цієї роботи ми також активно співпрацюємо з місцевою владою та активом, щоб отримати об'єктивну інформацію щодо загальної гуманітарної ситуації та потреб громади. Цей підхід допомагає нам краще зрозуміти та задовольнити актуальні потреби населення.


Дякуємо фахівцям відділу NON-FOOD ITEMS & COMMON PIPELINE Міжнародної організації з міграції (МОМ) / International Organization for Migration (IOM) - The UN Migration Agency, керівництву Харківської обласної військової адміністрації та Куп'янської районної державної адміністрації, очільнику Шевченківської селищної військової адміністрації Куп'янського району Сергію Старікову та співробітникам громади за всебічне сприяння нашій роботі і тривалу тісну співпрацю.

Comments


bottom of page