top of page
Пошук

Мешканці Малинівської ТГ від IOM Ukraine та CFSR отримали необхідні непродовольчі товари

Малинівська територіальна громада Харківської області перебуває в зоні бойових дій. З першого дня війни ТГ постійно обстрілюють, тиша буває 2-3 дні, не більше. За ці місяці, значна частина жителів громади виїхала будинки зруйновані чи пошкоджені. Незважаючи на всі труднощі CFSR, як і інші організації максимально допомагають тим, хто залишився.


"Люди, які перебувають в таких скрутних умовах повинні відчувати, що вони не залишилися на одинці з бідою. Завдяки Гуманітарної допомоги не продовольчих товарів першої необхідності, що надають наші партнери - Міжнародна організація з міграції (МОМ) в Україні/Агентство ООН з міграції, людям можна вирішити першочергові необхідні потреби." - підкреслив Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» - CFSR, Cпеціальний уповноважений представник CFSR у Харківській області Сергій Жук.

Ми дуже вдячні нашим партнерам - Міжнародної організації з міграції (МОМ) та донорам, які допомагають нам підтримувати постраждалих від війни українців, EU Civil Protection & Humanitarian Aid, European Union in Ukraine, USAID - US Agency for International Development, USAID Ukraine - USAID Україна, USAID's Bureau for Humanitarian Assistance, the Ukgjraine Humanitarian Fund, Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine, the Central Emergency Response Fund (CERF), Embassy of Canada to UkraineCanada’s International Development – Global Affairs Canada, Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew.


IOM UKRAINE - CFSR :


Comentarios


bottom of page