top of page
Пошук

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІЛЬНУ ДІЯЛЬНІСТЬ - СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ХОДА & CFSR

21 січня 2022 року в Службі у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації пройшла робоча зустріч керівниці Служби Ольги Шевченко з співзасновником БФ " Джерело Відродження " Андрієм Караченцевим та головою KHC Віктором Жуком.


За підсумками зустрічі досягнувши попередньої взаємної згоди, щодо загальних принципів, цілей, змісту та організації взаємодії, розуміючи необхідність та важливість співробітництва, усвідомлюючи важливість спільних дій з питань захисту прав дітей, бажаючи посилити ефективність державної політики у сфері охорони дитинства, керуючись прагненнями до взаємовигідних відносин та партнерства, уклали Меморандум про спільну діяльність між ССД ХОДА та CFSR.


Йдеться про спільну діяльність в організації та проведенні заходів, спрямованих на реалізацію державної політики у сфері охорони дитинства, у тому числі протидії торгівлі людьми та трудової експлуатації у Харківській області, виконання Державної та регіональних програм і заходів у цій сфері.


"Пані Ольга Вікторівна та її колектив покладають чималі зусилля та головне добру душу у сферу охорони дітей, що викликає велику повагу і віру в чисті та добрі справи та бажання їх творити " - Андрій Караченцев.
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page