top of page
Пошук

CFSR вітає та підтримує працівників охорони здоров'я

Україна знаходиться на передовій протистояння агресії росії. У такі складні часи особливо вагомою є роль медичних працівників, які несуть важкий та благородний обов'язок охорони здоров'я та рятівництва життів українців.


Команда Благодійного фонду "Джерело Відродження" (CFSR) від щирого серця вітає всіх працівників здравоохоронення з їх професійним святом. Свято, засноване на великому значенні сфери здравоохоронення та вагомому внеску його працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства та держави. Цей день свідчить про преданість медичних працівників місії надання медичної допомоги, збереження здоров'я та рятування людських життів.


Ми розуміємо, що українські медики вже не вперше відзначають свій професійний день на роботі. Деякі з них перебувають на передовій, де стикаються із найскладнішими випробуваннями. Інші - у тилу, але все одно вносять вагомий внесок у збереження здоров'я нації. Незалежно від місця роботи, всі вони зайняті благородним і визначним завданням - вони рятують життя українців.


В умовах війни, відчуття відповідальності та значущість їх роботи ще більше зростає. Медичні працівники стають справжніми Героями, борцями за життя, які віддаються своєму покликанню зі всією мужністю та самовідданістю.


Благодійний фонд "Джерело Відродження" висловлює глибоку вдячність всім медичним працівникам за їх важливу роботу та безкорисливий внесок у рятівництво життів. Ваша самопожертва та мужність надихають нас і всю націю. Ми пишаємося вами і підтримуємо вас у цих складних часах.


Нехай кожен ваш день буде наповнений миром, надією та добром. І хай ваші гідність і самопожертва завжди бережуться і відзначаються.


Слава медичним Героям! Слава Україні!
Yorumlar


bottom of page