top of page
Пошук

Мандрівка до Харківського зоопарку: Радість для дітей з Савинської громади Ізюмського району


Діти з Савинської громади Ізюмського району знову вирушили у подорож, завдяки ініціативі та підтримці організаторів. Цього разу мандрівка призвела їх до чарівного світу Харківського зоологічного парку, де кожен маленький учасник отримав неповторну можливість поглибити свої знання про фауну нашої планети.


Під час екскурсії діти не лише зустрілися з різноманітними мешканцями парку, але й вивчили цікаві факти про їхні особливості та поведінку. Захопливий квест, в якому діти брали активну участь, додав заходу емоційності та веселощів. А за вдачне виконання завдань, кожен юний експлорер отримав відмінні подарунки, які стали невід'ємною частиною їхнього незабутнього дня.


Не менш важливою була і гастрономічна частина події. Смачний обід, який був приготований з любов'ю та увагою, на завершення подорожі лише підкреслив позитивний настрій учасників. Після витрати енергії під час активних розваг, ситний обід став справжнім бонусом, додаючи дітям енергії та задоволення.


А коли настав час повертатися додому, дітей відвезли з відмінним настроєм та багатими враженнями. Ця подорож не лише розширила їхні знання про природу, але й залишила позитивний слід у їхніх серцях. Ініціативи, як ця, стають невід'ємною частиною формування в дітей любові до природи, збагачуючи їх життєвий досвід та надихаючи на нові відкриття.


Організація екскурсії в зоопарку була результатом співпраці Харківської обласної військової адміністрації, Савинської громади Ізюмського району та благодійних організацій.


Окремо вдячні Libereco - Partnership for Human RightsGigahertz Ventures пану Stefan Schandera що пожертвували CFSR надійні автобуси Mercedes-Benz Trucks and Buses SA та VDL Bova для евакуації населення та доставки гуманітарної допомоги і підтримують нашу роботу зараз навіть для таких приємних заходів.


Comments


bottom of page