top of page
Пошук

Маленькі внески, наближають велику Перемогу

Члени команди Благодійної Організації «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR), що входять до складу Координаційного штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області разом з Tax service Team Kharkiv, завітали до захисниць які боронять Україну в лавах спеціального підрозділу KRAKEN.


Волонтери вчергове передали необхідні речі (не військового призначення) від партнерів, зокрема великого друга України пана Urmas Sõõrumaa та Forus Eesti з Естонії за якісні важливі речи та надійний транспорт Mercedes-Benz Vito, друзів і партнерів, за харчові набори тривалого зберігання Nestlé від БФ Надії Вовк "Берегиня" та Жіночий рух "ЗА Майбутнє" й Володимира Шапрана. Юрія Висовеня та Любові Шерудило й Івана Осташевського з Львівщини.


Окрема вдячність ЛОК - Львівський Оборонний Кластер Максиму Плєхову та Юрію Федорову за надання бронежилета сміливій та чарівній войовниці.


"Завдяки плідній співпраці та кропіткій роботі нашої злагодженої команди, впевнений, що ці маленькі внески, наближають велику Перемогу."- Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR), Член Координаційного штабу ГР при ГУ ДПС у Харківській області Сергій Жук.


bottom of page