Дякуємо нашим давнім друзьям "Луганської Асоцiацiї органiзацiй осіб з інвалiднiстю" за можливість спільної роботи з отримання допомоги від міжнародних партнерів та надану логістику у Львові, по збереженню та транспортуванню, зокрема і до нас гуманітарних вантажів Харків'янам !
"Ми впевнені в результативності наших спільних дій, в ці скрутні часи для України"- запевнив Уповноважений представник БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» - CFSR, по місту Харкову, Віктор Жук ( Голова ГО ХОО «Громада Харкова»)
![](https://static.wixstatic.com/media/c0a8c6_73787a8d0ea2411ba9734e09c94bd8f9~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c0a8c6_73787a8d0ea2411ba9734e09c94bd8f9~mv2.jpg)