top of page
Пошук

Координація та Підтримка: чергове засідання CFSR у Координаційному центрі підтримки населення

Член Координаційного центру підтримки цивільного населення при Харківській обласній військовій адміністрації, Директор Благодійного Фонду «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук прийняв участь на черговому засіданні.

Враховуючи результати постійної практичної роботи та досвід, напрацьовувано механізми та заходи з максимально ефективних спільних дій з забезпечення потреб цивільного населення Харківщини.


Праця над створенням цілодобової «гарячої лінії» для мешканців Харківщини, де вони зможуть отримати відповіді на широкий спектр актуальних питань.

Також для більш ефективної співпраці з міжнародними партнерами та локальними гуманітарними організаціями, у Координаційному гуманітарному центрі створені інтерактивні карти потреб Громад області, де всі разом повинні докласти зусиль для надання постійної точної інформації на яку й можна розраховувати в поточній й оперативній роботі з відновлення теріторій.


Було розглянуті питання надання психологічної підтримки цивільному населенню, яке потерпає від війни. Зокрма керівниця Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Тетяна Печура розповіла про особливості роботи обласної психологічної служби яка організована в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.


Заступник начальника Харківської ОВА Роман Семенуха та Керівник Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації Іван Сокол в чергове підкреслили що основна задача Координаційного центру – відповідати та реагувати на всі актуальні запити й потреби, які виникають у цивільного населення в Харківської області, асаме питання внутрішньо переміщенних осіб, евакуації, надання населенню медичної, психологічної та іншої необхідної допомоги.


"Враховуючи що з перших днів війни, за сприяння та підтримки Керівництва Харківської ОВА Олега Синєгубова , Віти Ковальскої , Євгена Іванова , Вікторії Белявцевої та допомоги міжнародних партнерів Команда Благодійний фонд «Джерело Відродження»/Charity Foundation Source of Revival та Координаційного штабу Громадська рада при ГУ ДПС у Харківській області , плідно працює з Теріторіальними Громадами з Гуманітарної допомоги населенню в багатьох напрямках, це нам дає можливість чітко усвідомити важливість й необхідність узгоджених спільних дій для досягнення системних необхідних результатів як короткострокових так і на перспективу." - Підкреслив член Координаційного центру при ХОВА, Директор Благодійного Фонду «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ (Новини) http://kharkivoda.gov.ua/news/122327Kommentare


bottom of page