top of page
Пошук

Команда CFSR отримали Подяки з нагоди святкування Дня волонтера

Директор Благодійного Фонду «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук та Заступниця директора Катерина Мельникова взяли участь у заході з нагоди святкування Дня волонтера, яке відбулося у Харківському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.


Начальник Харківського ОТЦК та СП полковник Володимир Арап, з безмежною пошаною та подякою, висловив щирі слова підтримки волонтерам Харківщини та вручив відзнаки присутнім за активну участь у волонтерській діяльності, за моральну і матеріальну підтримку українських воїнів, тісну співпрацю, що є на благо Української Держави і її Збройних Сил та вагомий внесок наближення до Нашої Перемоги.

Директор та Заступниця Фонду CFSR отримали Подяки від Начальника Харківського ОТЦК та СП на ім'я команди Благодійного Фонду «Джерело Відродження» (CFSR) та Координаційного штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області за підтримку та плідну співпрацю.Також, військовими було високо оцінено роботу своїх партнерів Жіночий рух "За Майбутнє", та Missioned by U.S. громадянина Естонії пана Urmas Sõõrumaa засновника компаній Rotermann, Forus Eesti, Rotermanni Kvartal.


"Ці відзнаки, для мене та нашої Команди, не є чимось особистим. Це кропітка та велика робота багатьох людей, наших партнерів по всій Україні та закордоном. Велика всім вдячність !!! Велика вдячність нашим воїнам, що боронять Україну та низький уклін тим хто віддав своє життя за наше світле майбутнє". - Підкреслив Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.


bottom of page