top of page
Пошук

Команда CFSR завершила тренінг з першої психологічної допомоги з підтримки ACTED Ukraine та UHF

Команда БО «БФ «Джерело Відродження» ( CFSR) пройшла тренінговий курс

“Перша психологічна допомога”- цей тренінг дав можливість здобути необхідні знання та навички для надання підтримки постраждалим людям у важких ситуаціях (катастрофи, обстріли, вибухи, окупація, втрати близьких).

Курс складався з 3-х інформаційно насичених зустрічей.

Отримані знання підвищили обізнаність у темі психічного здоров’я та дозволили побудувати навички підтримки інших людей та турботи про себе.


Висловлюємо слова вдячності тренеру психологу Олександру Любченко з Premiere Urgence Internationalе за високопрофесійну подачу матеріалу та потужну роботу з аудиторією.


Цей тренінг був реалізований завдяки підтримці та фінансуванню від ACTED Ukraine і Гуманітарного фонду для України (UHF), на базі Координаційний гуманітарний центр та Центр розвитку громадянського суспільства.


Висловлюємо щиру вдячність організаторам за проведення цього тренінгу: Acted Ukraine і Гуманітарний фонд для України (UHF), які спільно з Координаційним гуманітарним центром та Центром розвитку громадянського суспільства забезпечили нам можливість отримати ці корисні навички.


Comments


bottom of page