top of page
Пошук

Команда CFSR вдячні українцям та небайдужим до долі України по всьому світу за підтримку та допомогу

Команда CFSR вдячні нашим захисникам та захисницям, що боронять Україну, а саме Харківщину від ворога, зокрема і бійцям 127 бригади 225 батальйону Збройних сил України.

Дякуємо українцям та небайдужим до долі України по всьому світу за підтримку та допомогу !

"Ми пишаємося нашими партнерами з якими пліч о пліч стоїмо заради нашої ПЕРЕМОГИ ! Працюємо заради МИРУ !
Дякую Волонтерській організації в «Українські дівчата допомагають разом»/Girls Help Together Viktoria Senkiv з Detroit, Michigan та нашій уповноваженій представниці CFSR Софії Жук, що надали можливість передати нашим воїнам 106 теплих комплектів шапок з баффом та USA STANDS WITH UKRAINE, що передали зі США 200 теплих рукавичок.
Передали інші необхідні речі, у тому числі харчові продукти тривалого зберігання Nestlé та медикаменти від наших друзів БФ Надії Вовк "Берегиня", Жіночий рух "ЗА Майбутнє", Володимеру Шапрану та гігієну від Координаційного штабу Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області.
Як завжди Команда БФ "Джерело Відродження" - CFSR вдячні нашому надійному партнеру з Estonia пану Urmas Sõõrumaa засновнику Forus Eesti, Rotermanni Kvartal, Forus Taxi Estonia та Rotermann тощо, за технічну й матеріальну підтримку нашої Гуманітарної місії". - Подякував Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR) Сергій Жук.bottom of page