top of page
Пошук

Команда CFSR вдячна ВПО Сахновщини за теплу та сердечну зустріч, в такі важкі часи

Завдяки наданої значної допомоги від наших партнерів Міжнародної організації з міграції (МОМ)в Україні/Агентство ООН з міграції, команда CFSR разом з ГО ХОО "Громада Харкова", надають допомогу населенню, які постраждали внаслідок бойових дій, зокрема допомога, яка задовольнить нагальні потреби людей, які залишають свої будинки у пошуках безпечних та гідних умов проживання,


Мешканці регіонів, які дуже страждають від війни, вимушені покидати свої домівки та шукати прихистку, як у сусідніх селах та містечках, так і десь за кордоном.

Багато з них вимушені покидати свої вже зруйновані будинки, чи з зони бойових дій під активними обстрілами, не маючи при собі зовсім ні чого, навіть документів.


Цього разу команда CFSR та ГО ХОО "Громада Харкова" приїхали з Гуманітарною допомогою до пгт. Сахновщина Красноградського району Харківської області, де до початку масштабного вторгнення росії у Сахновщинській селищній територіальній громаді проживало трохи менше 20 тисяч людей. Наразі це число зросло більш ніж на чверть. Станом на 29 квітня в ТГ офіційно зареєструвалося 6 тисяч 803 вимушено переміщених осіб, у Громаду було чотири хвилі напливу вимушених переселенців.


З перших днів війни і до початку березня до Сахновщини їхали жителі Харкова, Дергачів, Куп’янська. З початку березня, це були люди з Ізюма і Барвінкового, потім мешканці Донецької області – Слов’янськ, Бахмут, Краматорськ та Часів Яр. А остання хвиля була з Лозової.


У Сахновщині сформувались Волонтерські рухи, які допомагають людям ,що приїхали за притулком у Громаду. Дуже приємно вразило команду Фонду, що їх зустріли з іменним пирігом та іншою випічкою і солодкими напоями. На передодні команда CFSR звернулася до місцевих волонтерів, для допомоги розповсюдження непродовольчих товарів першої необхідності та організації людей на місці, яким в край необхідна допомога від МОМ в цій Громаді.


"Я вдячний місцевим волонтерам Сахновщини за допомогу в організації, за теплу зустріч та велику повагу до роботи нашої команди «Благодійний фонд «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» ( CFSR ).
Черговий наш виїзд з доставки Гуманітарної допомоги від наших партнерів IOM Ukraine , з Харкова до Громад області,став дуже теплим і сердечним відрядженням.
Цей іменний смачний пиріг, зроблений руками україночок, буде у серці кожного з нас" - написав на своїй сторінці Facebook Директор БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» (CFSR), Cпеціальний уповноважений представник CFSR у Харківській області Сергій Жук.


Ми дуже вдячні нашим партнерам - Міжнародної організації з міграції (МОМ) та донорам, які допомагають нам підтримувати постраждалих від війни українців, EU Civil Protection & Humanitarian Aid, European Union in Ukraine, USAID - US Agency for International Development, USAID Ukraine - USAID Україна, USAID's Bureau for Humanitarian Assistance, the Ukgjraine Humanitarian Fund, Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine, the Central Emergency Response Fund (CERF), Embassy of Canada to UkraineCanada’s International Development – Global Affairs Canada, Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew.


IOM UKRAINE - CFSR :


Comments


bottom of page