top of page
Пошук

Команда CFSR буде продовжувати проводити оцінку потреб уразливих груп населення Шевченківської громади

Команда CFSR буде проводити оцінку потреб уразливих груп населення Шевченківської громади в межах впровадження проєкту «Задоволення нагальних гуманітарних потреб найбільш уразливих верств населення в Україні»

 

З 10 по 16 травня 2024 року В Шевченківській громаді Харківської області буде продовжувати проводити оцінку потреб команда CFSR в межах впровадження проєкту «Задоволення нагальних гуманітарних потреб найбільш уразливих верств населення в Україні»

 

Цей проєкт спрямований на охоплення різних груп населення. Увага акцентується на потребах внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які стали жертвами конфлікту та домогосподарств, які зазнали збитків унаслідок воєнних дій у Харківському регіоні.

Оцінка потреб буде проводитись в наступних населених пунктах: с. Великі Хутори с. Аркадівка с. Роздольне с.Новомиколаївка с.Старовірівка с.Березівка с. Баранове с. Кравцівка с. Безм'ятежне с. Станіславка с. Полтава с. Миропілля с. Старий Чизвик


До цільових груп та бенефіціарів відносяться ВПО та не переміщені особи, включаючи вразливі групи, які потребують спеціальної допомоги та підтримки для забезпечення своїх потреб у непродовольчих товарах відносяться:

·         особи з інвалідністю та/або хронічними захворюваннями

·         багатодітні родини

·         родини, де є лише один з батьків.

·         родини ВПО

 

Проєкт має на меті покращити побутові,  життєві умови та забезпечити доступ до непродовольчих товарів.

 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись написавши нам на електронну пошту info@cfsrua.com або подзвонивши за номером  +38(093) 610 61 93 
Comentários


bottom of page