top of page
Пошук

Команда CFSR буде проводити оцінку потреб уразливих груп населення Шевченківської громади в межах впровадження проєкту

Команда CFSR буде проводити оцінку потреб уразливих груп населення Чкаловської громади в межах впровадження проєкту «Задоволення нагальних гуманітарних потреб найбільш уразливих верств населення в Україні»

 

З 24 по 27 квітня 2024 року В Шевченківській громаді Харківської області буде проводити оцінку потреб команда CFSR в межах впровадження проєкту «Задоволення нагальних гуманітарних потреб найбільш уразливих верств населення в Україні»

 

Цей проєкт спрямований на охоплення різних груп населення. Увага акцентується на потребах внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які стали жертвами конфлікту та домогосподарств, які зазнали збитків унаслідок воєнних дій у Харківському регіоні.

Оцінка потреб буде проводитись в наступних населених пунктах: смт. Шевченкове, с. Зарічне, Раївка, Троїцьке. Первомайське, Верхньозорянське, Василенкове, Огурцівка, Петропілля та селище Гроза.

До цільових груп та бенефіціарів відносяться ВПО та не переміщені особи, включаючи вразливі групи, які потребують спеціальної допомоги та підтримки для забезпечення своїх потреб у непродовольчих товарах відносяться:

·         особи з інвалідністю та/або хронічними захворюваннями

·         багатодітні родини

·         родини, де є лише один з батьків.

·         родини ВПО

 

Проєкт має на меті покращити побутові,  життєві умови та забезпечити доступ до непродовольчих товарів.

 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись написавши нам на електронну пошту info@cfsrua.com або подзвонивши за номером  +38(093) 610 61 93 
Comments


bottom of page