top of page
Пошук

Кластер продовольчої безпеки та засобів до існування обговорив актуальні питання

23 листопада 2023 року в Києві відбулося засідання робочої групи Кластеру продовольчої безпеки та засобів до існування (КПБЗІ)/ The Food Security and Livelihoods Cluster (FSLC). На засіданні обговорювалися питання продовольчої допомоги в Україні, зокрема: огляд продовольчої допомоги за жовтень, програма шкільного харчування, ініціатива ICWG щодо посилення спроможності НУО доставки "на нуль" та нові правила ввезення гуманітарної допомоги.

У засіданні взяли участь представники урядових органів, міжнародних організацій, неурядових організацій та інших зацікавлених сторін.

За підсумками засідання було прийнято ряд рішень, зокрема:

  • закликати міжнародних партнерів продовжувати надавати продовольчу допомогу Україні;

  • підтримати ініціативу ICWG щодо посилення спроможності НУО доставки "на нуль";

  • закликати уряд України спростити правила ввезення гуманітарної допомоги.

Благодійний Фонд "Джерело Відродження" (CFSR) є членом Кластеру й активним учасником КПБЗІ. На засіданні робочої групи представник CFSR представив інформацію про свою діяльність у сфері продовольчої безпеки та засобів до існування.

Загалом, засідання робочої групи КПБЗІ було продуктивним і дозволило обговорити актуальні питання продовольчої безпеки в Україні.

Ось деякі додаткові деталі про обговорені на засіданні питання:

  • Огляд продовольчої допомоги за жовтень: за даними КПБЗІ, за жовтень 2023 року в Україну було доставлено понад 2,5 мільйона тонн продовольчої допомоги. Це на 20% більше, ніж за вересень.

  • Програма шкільного харчування: за даними Міністерства освіти і науки України, станом на 23 листопада 2023 року шкільне харчування отримують понад 3 мільйони дітей.

  • Ініціатива ICWG щодо посилення спроможності НУО доставки "на нуль": ініціатива передбачає надання НУО додаткової підтримки для забезпечення доставки гуманітарної допомоги безпосередньо до постраждалих від війни.

  • Нові правила ввезення гуманітарної допомоги: уряд України вніс зміни до правил ввезення гуманітарної допомоги, які полегшили процедуру для НУО.

Кластер продовольчої безпеки та засобів до існування продовжує працювати над забезпеченням продовольчої безпеки в Україні.
コメント


bottom of page