top of page
Пошук

З 1 грудня 2023 року по 31 липня 2024 року за участі CFSR буде реалізовано проєкт «Задоволення нагальних гуманітарних потреб найбільш уразливих верств населення в Україні»

З 1 грудня 2023 року по 31 лютого 2024 року за участі CFSR буде реалізовано проєкт «Задоволення нагальних гуманітарних потреб найбільш уразливих верств населення в Україні»

Цей проєкт спрямований на охоплення різних груп населення. Увага акцентується на потребах внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які стали жертвами конфлікту та домогосподарств, які зазнали збитків унаслідок воєнних дій у Харківському регіоні.

До цільових груп та бенефіціарів відносяться ВПО та не переміщені особи, включаючи вразливі групи, які потребують спеціальної допомоги та підтримки для забезпечення своїх потреб у непродовольчих товарах: особи з інвалідністю та/або хронічними захворюваннями; багатодітні родини, родини, де є лише один з батьків. Програма має на меті покращити їхні життєві умови та забезпечити доступ до непродовольчих товарів.Comments


bottom of page