top of page
Пошук

"З ранку наша команда отримує допомогу від партнерів, після обіду розвозить до населення"-Софія Жук

Враховуючи що коменданська година зменшилася на дві години, час нашої продуктивної роботи збільшився.


З самого ранку, ми як завжди, вчергове отримуємо гуманітарну допомогу для населення від наших партнерів. А вже з обіду, все розсортувавши, розвозимо по секторам нашої роботи.


Як завжди нас радісно зустрічають мами з діточками. Це море посмішок, позитивні враження, що надихає віру в світле, процвітаючє та мирне майбутнє України.


А зараз на шляху подолання гуманітарної кризи, нам у Харківській області та місті, в край важливо підтримати найцінніше - маленьких Українців та їх матерей.


Звиртаючи до наших партнерів з отриманням гуманітарної допомоги для населення продуктами харчування, ліками, предметами особистої гігієни, побутова хімія, спальні мішки, каремати, електро пристрої , накопичувачи електроенергії, білизна та інший одяг.


"Але на першому місті, коли я готую запити, йдеться про дитяче харчування, підгузки, іграшки, пелюшки, вологі серветки, засоби особистої гігієни дитини та матері, дитячі ліки." - підкреслила співзасновниця CFSR, координаторка проектів по усуненню ризиків потрапляння в трудове рабство та реабілітації постраждалих від торгівлі людьми Софія ЖукПросимо Вас, в цей нелегкий для України час простягнути нам руку допомоги в тій мірі, яка можлива.-
Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page