top of page
Пошук

Зі США від Americares, CFSR отримали черговий вантаж ліків для Українців

22 вересня прибув черговий гуманітарний вантаж медичного призначення від Americares Foundation, Inc., зі Сполучених Штатів Америки у Харків . Вантажі, що надходять до CFSR від партнерів, передаються до медичних закладів Харківської області.


За словами, Заступниці директора CFSR з адміністративно - господарської діяльності, координаторки проєктів з психологічної, фізичної реабілітації та соціальної і професійної адаптації постраждалих в наслідок війни Катерини Мельникової, у Харківському регіону йдуть бойові дії, певна частина теріторій зазнає постійних артилерійських та ракетних обстрілів, а інші території тісно заповнені біженцями, ліків завжди не вистачає, зокрема враховуючи важкий осінньо зимовий період, що наближається для Українців. Нам потрібні всі медикаменти, що потрібні при лікуванні, будь то екстрена допомога чи реабілітація хворих та поранених.


Americares, це міжнародна некомерційна організація, що займається ліквідацією наслідків стихійних лих, організацією гуманітарної допомоги, реагуванням на надзвичайні медичні потреби і підтриманням довгострокових ініціатив в охороні здоров'я для людей у всьому світі.


"Ми вдячні нашим друзям та партнерам Americares, за швидке реагування та організацію своєчасної допомоги та моїм колегам у даному проєкті партнеру зі зв'язків з Americares Foundation, Inc Наталії Комбеллік (Nataliia Combellick) та медичному консультанту CFSR Віктору Шапошнику (Victor Shaposhnyk) - сказала менеджер міжнародних проектів - координатор по співпраці з Americares Foundation, Inc. Софія Жук, (Sofiia Zhuk ), співзасновниця БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження», координаторка проектів CFSR по усуненню ризиків потрапляння в трудове рабство та реабілітації постраждалих від торгівлі людьми.


Comments


bottom of page