top of page
Пошук

Зустріч у Karazin Business School: Обговорення суспільних иикликів та можливостей співпраці

Сьогодні представники Команди Благодійного фонду «Джерело Відродження» (CFSR) у складі Сергія Жука, Юлії Шавріної, Сергія Беренда, Ереміни Марини та Олени Пархоменко взяли участь у зустрічі у Karazin Business School. За підтримки школи обговорили низку суспільних питань, висвітлили проблеми та обговорили нові виклики, які виникають у сучасному світі.


Однією з ключових тем обговорення стали питання фінансової обізнаності та фінансової спроможності в умовах сучасного економічного середовища. Учасники зазначили, що саме в складних умовах такі питання стають вирішальними для ефективного розвитку та функціонування суспільства.


Під час зустрічі також обговорили нові можливості співпраці між CFSR з Karazin Business School. Визначено шляхи подальшого взаємодії та вироблено напрямки, спрямовані на вирішення актуальних питань та викликів у регіоні.


Ця зустріч є важливим етапом в розвитку партнерства між різними суспільними групами та освітніми установами, спрямованими на вирішення сучасних проблем та сприяння сталому розвитку громади.Comments


bottom of page