top of page
Пошук

Зустріч партнерів OCHA: співпраця для продовольчої безпеки

Однією з важливих подій на шляху до забезпечення продовольчої безпеки та забезпечення належних умов життя для уразливих груп населення є зустріч партнерів Кластеру продовольчої безпеки та засобів до існування (Food Security and Livelihood Cluster) у Харківській області у приміщенні Центру розвитку громадянського суспільства, за участі членів Кластеру Благодійного Фонду "Джерело Відродження" (CFSR).


В рамках невпинної роботи над забезпеченням продовольчої безпеки та засобів до існування на деокупованій території, партнери Кластеру продовольчої безпеки та засобів до існування (Food Security and Livelihood Cluster) здійснили зустріч у Харківській області.


Подія стала форумом для обговорення найактуальніших питань щодо отримання гуманітарної допомоги та спільної координації зусиль.

Однією з ключових тем зустрічі була обговорення критеріїв надання гуманітарної допомоги. На сьогодні, отримання допомоги на тимчасово окупованих територіях стало рутинним процесом.


Проте, важливо пам'ятати про тих, хто, виїжджаючи в безпечні населені пункти, залишився без підтримки. Зусилля учасників спрямовані на надання допомоги цим людям та їх родинам.


Для досягнення цієї мети, була проведена систематична робота зі збору даних щодо точок надання допомоги у місті Харкові. Ці хаби, розташовані в різних частинах міста, стали ключовими пунктами для отримання продуктових наборів. Однак, окрім цього, була врахована також потреба у забезпеченні переселенців житлом та умовами проживання. Гуртожитки, які приймають переселенців, також були включені до цієї допоміжної мережі.


Особливу цінність зустріч надала завдяки обміну актуальною інформацією про напрямки роботи, географію та критерії надання допомоги партнерів кластеру. Ця важлива інформація допомагає уникнути дублювання зусиль та допомагає раціонально розподілити ресурси.


У світлі змінюючоїся ситуації та потреб переселенців, зустріч стала вагомим інструментом для покращення спільної роботи та забезпечення найнеобхіднішої підтримки. Вона підкреслила важливість партнерства та координації в наданні гуманітарної допомоги в умовах складної гуманітарної ситуації.


Зусилля, вкладені у цю зустріч, несуть на собі прагнення до кращої майбутньої долі для тих, хто потребує допомоги найбільше. Робота КПБЗІ та партнерів спрямована на те, щоб ніхто не залишався поза увагою та підтримкою, незалежно від обставин.Comments


bottom of page